Zapytaj o ofertę: +48 531 747 730 

GPS

SYSTEMY LOKALIZACJI POJAZDÓW

Copyright © 2016 SMSystem

To branża którą zajmujemy się od ponad 10 lat! 

zużycia paliwa

Ograniczenie

pracy

Wzrost efektywności

bezpieczeństwa

Zwiększenie

sposobu jazdy

Poprawa

Czy chcesz wreszcie w pełni zapanować nad gospodarką paliwową w firmie?

Skuteczne rozliczanie czasu pracy, identyfikacja rodzaju przejazdu i planowanie tras.

Kupiłeś swój samochód marzeń i obawiasz się jego utraty?

Nie podoba Ci się jak użytkowane są samochody z Twojej floty?

Damy Ci narzędzie dzięki któremu zidentyfikujesz kierowcę, rozliczysz jego czas pracy, zweryfikujesz jazdę prywatną/służbową, skontrolujesz efektywność planowanej trasy.

Skutecznie zabezpieczymy Twój pojazd, zintegrujemy system zabezpieczeń z naszą aplikacją tak abyś został poinformowany o ewentualnych zagrożeniach.

Otrzymasz od nas narzędzie do kontroli sposobu użytkowania Twojego pojazdu. System eco driving zweryfikuje poprawność jazdy kierowcy w celu osiągnięcia niskiego spalania i zużycia pojazdu.

rozwiązania w najlepszej cenie...

SMSystem to gwarancja najlepszego

monitorowanie swoich pojazdów...

To także najpewniejszy sposób na

Jako zespół o wieloletnim doświadczeniu w branży GPS, stawiamy duży nicisk zarówno na pozyskiwanie nowych klientów jak i najlepszą opiekę posprzedażową.

Dlatego gwarantujemy, że nasz każdy klient otrzyma indywidualną opiekę handlowca, który nie tylko zajmie się wdrożeniem systemu, ale także utrzymaniem jak najlepszej oferty w trakcie trwania umowy. Przekonacie się Państwo, że pozostanie w gronie naszych klientów, to najlepsza decyzja.

 

 

Oferowany przez nas system SMF, to najbardziej zaawansowana aplikacja webowa, budowana w oparciu o najnowsze trendy w braży IT. Nad jej ciągłym rozwojem pracuje zespół profesjonalistów. Aplikacja jest bardzo intuicyjna a jej przejrzysty interfejs i interaktywne samouczki, pozwalają szybko odnaleźć się nowym użytkownikom, bez dodatkowych szkoleń.

Dla zapewnienia jak najszybszej obsługi naszych klientów, mamy bardzo dobrze rozbudowaną sieć serwisową, którą stanowią licznę punkty serwisowo - instalacyjne zlokalizowane w całym kraju. Wszyscy współpracujący z nami instalatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży oraz cechuje ich rzetelność i profesjonalizm.

Nasze sterowniki uzyskały homologację na zgodność z Regulaminem 10, wydanym przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej nr E20 10 R-04 3393 która pozwala na zastosowanie urządzenia  w niemal dowolnym obiekcie wykorzystywanym w drogowym transporcie kołowym.

Nasz system pozwoli skutecznie wykryć i zapobiec nadużyciom, dzięki niemu znacznie ograniczysz koszty funkcjinowania Twojej floty.