Zapytaj o ofertę: +48 531 747 730 

GPS

SYSTEMY LOKALIZACJI POJAZDÓW

Copyright © 2016 SMSystem

To branża którą zajmujemy się od ponad 10 lat! 

Osobowe

Najważniesze funkcje:  

1. Lokalizacja pojazdu

Zawsze aktualna pozycja pojazdu (z odświerzaniem 1 minutowym), bądź zawsze na bieżąco gdzie znajduje się Twój pojazd, z zaznaczeniem postoi i ich czasów.

2. Rysowanie tras

W kilku prostych ruchach odtworzysz na mapie przejazdy z wybranego zakresu dat.

3. Generowanie raportów

Wiele funkcjonalnych raportów które znacznie usprawnią rozliczanie kierowców, usprawnią kontrolę nad zakupami flotowymi.

4. Alarmy o przekroczeniach prędkości/wysnaczonych stref

System poinformuje Cię o przekroczeniach ustalonych przez Ciebie ograniczeń prędkości, wjazd/wyjazd z określonych stref.

5. Wyszykiwanie adresów i optymalizacja trasy

Znajdź dokładny adres i zoptymalizuj trasę dojazdu, ustal kolejności odwiedzin aby zminimalizować czas pokonywanej trasy.

6. Identyfikacja kierowców

System pozwoli określić który z kierowców uruchamia i prowadzi pojazd, pomoże w kilku prostych ruchach podsumować przejechany dystans i którym pojazdem się poruszał. (do działania systemu potrzebny czytnik RFID i karty kierowcy)

7. Jazda prywatna/służbowa

Możesz mieć pod kontrolą cel wykorzystywanego przez kierowcę pojazdu, dzięki naszemu rozwiązaniu rozróżnisz kiedy samochód jest wykorzystywany dla celów prywatnych pracownika, kiedy dla celów służbowych, w prosty sposób uzyskach informację o ilości przejechanych kilometrów.

8. Kontrola paliwa

Miej zawsze pod kontrolą ilość paliwa jaka jest w pojeździe, ilości tankowań i ich miejsca, kontroluj wysokość spalania.

9. Udostępnienie podgkądu

Masz możliwość tworzenia i pełnego zarządzania kontami użytkowników, dzięki czemu możesz udostępnić poszczególne funkcje (np. sam podgląd lokalizacji pojazdu) osobom trzecim.

 

Ochrona pojazdu

 

Dla celów ochrony pojazdy wykorzystujemy kilka funkcjonalności:

 

1.  Autoryzacja rozruchu

Ukryty przycisk pozwoli zautoryzować właściciela i pozwoli na uruchomienie pojazdu. Próby niezautoryzowanego odpalenia mogą być alarmowane w systemie i na telefonie właścieila przez sms.

2. Autoalarm

Możliwość podłączenia autoalarmu (fabryczny pojazdu/doinstalowany), każdorozowe wzbudzenie będzie alarmowane systemie i w formie sms na telefon właściciela.

3. Ochrona przed odcholowaniem i kradzież kół

Sterowniki SMCAN posiadają wbudowany czujnik przechyłu, co pozwoli powiadomić właściciela o próbach odcholowania pojazdu lub przechylenia w celu odkręcenia kół.

4. Ostrzeżenie o kolizji

Sterowniki SMCAN posiadają wbudowane czujniki imercyjne, system może poinformować o możliwej kolizji pojazdu.